REFERENCE

Dobrý den, chtěl by jsem touto cestou poděkovat paní Bukovské za profesionální služby při prodeji našeho bytu. S manželkou jsme byli naprosto spokojení s jejím přístupem, ochotou a konzultacemi ohledně prodeje. Ještě jednou děkujeme za váš přístup a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníku. 


Adrian Vizingr

Mladá Boleslav

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat a ocenit zcela profesionální přístup paní Mgr. Barbory Bukovské za naprosto bezchybné zajištění prodeje našeho rodinného domu ve Smržovce. Veškeré smluvní podklady byly vždy připraveny přesně podle naší vzájemné dohody, během celého procesu prodeje nenastala jediná situace, která by nás ze strany kupujících jakkoli překvapila či zaskočila, všechno opravdu proběhlo hladce. Byl jsem velmi mile překvapen jak kvalitou tak i úrovní jednání. Mohu konstatovat, že díky spolupráci s paní Bukovskou jsme dům prodali v rekordně rychlém čase. I proto mohu služby realitní kanceláře Aktiv Reality díky přístupu paní Bukovské jenom vřele doporučit. 

Tomáš Hrabovský
Praha

Paní Bukovská byla velice ochotná, vše nám srozumitelně vysvětlila. Nevadilo jí, některé věci nám vysvětlit opakovaně a vždy byla velice příjemná a vstřícná. Přestože se nám podařilo koupit až třetí vybraný byt, vydržela s námi až do úspěšného konce. Můžeme říci, že díky paní Bukovské máme vlastní vysněný byt. 

Bicanovi
Česká Lípa

Paní Bukovská, s Vašimi službami jsem byla velmi spokojená. Vždy jste mě přesně informovala a vysvětlila mi jaký bude postup při prodeji nemovitosti a také kolik zaplatím a jaká služba je s tím spojena. Zároveň jste mi vždy poslala všechny návrhy smluv a dala mi dostatek času na pročtení. Byla jste ochotna se mi časově přizpůsobit na všechny naše osobní schůzky. Vážím si takového průhledného a spolehlivého jednání. 

Petra Lachmanová
Mladá Boleslav

Díky, Báro, za pomoc při vyřizování hypotéky mého nového bytu. Dobře si uvědomuji, že jsi dělala i část práce za paní z realitní kanceláře. Vím, že ses tomu věnovala i během své dovolené a i přes vzniklé komplikace ohledně bytu vše dopadlo díky tobě dobře. Určitě tě budu doporučovat dále. 

Žaneta Brodská
Mladá Boleslav