REFERENCE

Spolupráci s Mgr. Barborou Bukovskou ohledně koupě bytu hodnotím na výbornou. Věnuje vám maximum svého času a zjišťuje různé cesty řešení, ze kterých si rozhodně vyberete pro vás tu nejlepší. Je důsledná, vše vám krásně a srozumitelně vysvětlí a ukáže. Mohu jedině doporučit.

Viktoriia Khomichak

Mladá Boleslav

Cesta s Paní Bukovskou nás spojila při koupi domu. Komunikace, ochota, znalost, vstřícnost a mnoho dalších superlativ jsou ctností, které se už bohužel dnes moc nenosí, ovšem to neplatí pro paní Bukovskou. Při hledání domu jsme pár makléřů poznali, ovšem nikdo z nich nebyl tak proaktivní. Co paní Bukovská slíbí to splní. Pokud něco náhodou neví tak zjistí. Zkrátka profesionál s lidským přístupem. Není divu, že po koupi domu, nebylo vůbec pochybností, komu svěřit plánovaný prodej našeho bytu. Opět nás čekal profesionální přístup, od nafocení, inzerce až po samotnou realizaci. Byt se po pár měsících úspěšně prodal. Služby paní Bukovské můžeme jen a jen doporučit! MOC DĚKUJEME

Vaňkovi

okres Mladá Boleslav

Rozhodne bych doporučovala spolupracovat!! S Pani Bukovskou jsme se seznamili pres Sreality, kde jsme hledali byt. Od prvni chvili jsme pochopila, ze je Professional, ktery zna co dela. Domluva vždy byla na vyssi urovni, pani zaridila vsechno co bylo potrebne. Je hodna, prijemna, vi co dela. Kdyz jsem nevedela nebo nechapala, Pani vzdy vysvetlila. Dekuji moc za spoluprace :) 

M.

Praha

Na doporučení jsme se obrátili na paní Bukovskou a dobře jsme udělali. Pronájem bytu zprostředkovala profesionálně s ochotou a úsměvem k naší úplné spokojenosti. Jednání s ní bylo vždy příjemné a bez problémů. Rádi paní Bukovskou oslovíme i příště. Doporučujeme všem!

Michal M.

Mladá Boleslav


Paní Barbora Bukovská je profesionál, který Vás vždy a včas upozorní na co si dát pozor a co všechno musíte mít v pořádku co se týče prodeje nebo nákupu nemovitosti. Komunikace s ní je vstřícná a rychlá. Paní Bukovská je příjemný člověk s optimistickou povahou. Jestli chcete klidnou a otevřenou spolupráci s makléřem, určitě se na paní Bukovskou obraťte. Já využila její služby 2x a byla jsem velmi spokojená s výsledkem.

Irena Bělohradská

okres Mladá Boleslav

Paní Barbora Bukovská je realitní makléřka na svém místě. Je velice vstřícná, ráda poradí i s jakoukoli maličkostí ohledně koupě či financování. Pomohla nám proplout zdlouhavým procesem ohledně koupě po celou dobu s přátelskou atmosférou a velkou ochotou, která se u většiny makléřů bohužel nevidí. Doporučuji na 200%.

Lucie Preislerová 

okres Jičín

Dobrý den, chtěl by jsem touto cestou poděkovat paní Bukovské za profesionální služby při prodeji našeho bytu. S manželkou jsme byli naprosto spokojení s jejím přístupem, ochotou a konzultacemi ohledně prodeje. Ještě jednou děkujeme za váš přístup a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníku. 


Adrian Vizingr

okres Mladá Boleslav

Mgr. Bukovské velmi děkuji za profesionální a milý servis jak pří koupi domu, tak při pozdějším refinancování hypotéky. S tak vstřícným a kompletním servisem jsem se u jiných realitních makléřů ani finančních poradců nesetkala. Spolupráci hodnotím 100 body ze 100, a od srdce doporučuji!

Radka Hyková

okres Mladá Boleslav

Chtěl bych touto cestou velice poděkovat a ocenit zcela profesionální přístup paní Mgr. Barbory Bukovské za naprosto bezchybné zajištění prodeje našeho rodinného domu ve Smržovce. Veškeré smluvní podklady byly vždy připraveny přesně podle naší vzájemné dohody, během celého procesu prodeje nenastala jediná situace, která by nás ze strany kupujících jakkoli překvapila či zaskočila, všechno opravdu proběhlo hladce. Byl jsem velmi mile překvapen jak kvalitou tak i úrovní jednání. Mohu konstatovat, že díky spolupráci s paní Bukovskou jsme dům prodali v rekordně rychlém čase. I proto mohu služby realitní kanceláře Aktiv Reality díky přístupu paní Bukovské jenom vřele doporučit. 

Tomáš Hrabovský
Praha

Paní Bukovská byla velice ochotná, vše nám srozumitelně vysvětlila. Nevadilo jí, některé věci nám vysvětlit opakovaně a vždy byla velice příjemná a vstřícná. Přestože se nám podařilo koupit až třetí vybraný byt, vydržela s námi až do úspěšného konce. Můžeme říci, že díky paní Bukovské máme vlastní vysněný byt. 

Bicanovi
Česká Lípa

Paní Bukovská, s Vašimi službami jsem byla velmi spokojená. Vždy jste mě přesně informovala a vysvětlila mi jaký bude postup při prodeji nemovitosti a také kolik zaplatím a jaká služba je s tím spojena. Zároveň jste mi vždy poslala všechny návrhy smluv a dala mi dostatek času na pročtení. Byla jste ochotna se mi časově přizpůsobit na všechny naše osobní schůzky. Vážím si takového průhledného a spolehlivého jednání. 

Petra Lachmanová
Mladá Boleslav

Díky, Báro, za pomoc při vyřizování hypotéky mého nového bytu. Dobře si uvědomuji, že jsi dělala i část práce za paní z realitní kanceláře. Vím, že ses tomu věnovala i během své dovolené a i přes vzniklé komplikace ohledně bytu vše dopadlo díky tobě dobře. Určitě tě budu doporučovat dále. 

Žaneta Brodská
okres Mladá Boleslav

Mgr. Barbora Bukovská na Firmy.cz